Velashape 3

Anasayfa / Velashape 3

VelaShape Uygulaması

Düşlediğiniz pürüzsüz bir cilde ve şekillendirilmiş bir vücuda hızlıca ulaşmanın zamanı geldi! VelaShape®, selülitinizi düzeltmek ve bölgesel incelme ile vücudunuzu şekillendirmek için eşsiz bir tek seans protokolü sunuyor. VelaShape™, yaşantınızın günlük akışını aksatmadan ve sizi rahatsız etmeden çarpıcı sonuçlar elde etmenizi sağlar.

VelaShape® sistemi, güçlü teknolojisi ve yenilikçi yaklaşımıyla selülitinizi azaltırken aynı zamanda cildinizi sıkılaştırır. Tek seans protokolü sayesinde, zamandan ve enerjiden tasarruf edersiniz. Sistemin etkisiyle, selülit görünümünüzü azaltmak ve vücudunuzun istenmeyen bölgelerindeki yağları hedef alarak incelmeyi desteklemek mümkün olur.

VelaShape™, işlem sırasında hissedilen rahatlık ve konforuyla öne çıkar. Günlük hayatınıza hemen dönebilir ve istediğiniz sonuçları elde etmek için sadece birkaç seansa ihtiyaç duyabilirsiniz. VelaShape® teknolojisi, özel olarak tasarlanmış vakum, ısı ve radyofrekans enerjisinin kombinasyonunu kullanarak etkili sonuçlar sunar.

İşlem Detayları

VelaShape Nedir?

VelaShape® selüliti düzeltebilecek ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendirebilecek tek seans protokolüne sahip bir sistemdir. VelaShape™ yaşantınızın günlük akışını aksatmadan veya size belirgin bir rahatsızlık vermeden çarpıcı sonuçlar almanızı sağlar.

Tepeden tırnağa muhteşem bir vücut..

VelaShape™’in sırrı; Yağ dokularının görünümünü ve hacmini azaltmak için elōs teknolojisiyle vakum ve doku manipülasyonu ile birleştiren ilk ve tek teknoloji olmasıdır.Hamilelik sonrasında oluşan sıkılaşma ve toparlama ihtiyacına başarılı çözümler sunar. Vücudun farklı bölgelerinde bulunan ve farklı nedenlerden kaynaklanan çatlakların görünümünde genel bir düzelme sağlar

 

VelaShape Uygulama Adımları

Danışma ve Değerlendirme

VelaShape® uygulaması öncesinde, uzman bir hekimle danışma seansı gerçekleştirilir. Selülit ve şekillendirilmesi istenen bölgeler değerlendirilir. İhtiyaçlarınız ve hedefleriniz belirlenir, size özel bir plan oluşturulur.

Uygulama Alanının Hazırlığı

Uygulama gününde, uygulama yapılacak bölgeler temizlenir ve özel bir jel veya koruyucu pedler ile korunur. Bu adım, cildinizi uygulama için hazır hale getirir. Uzman, VelaShape® başlıklarını ve parametreleri, cilt tipinize ve ihtiyaçlarınıza göre ayarlar.

VelaShape® İşlemi

Uygulama alanı belirlendikten ve hazırlandıktan sonra, VelaShape® işlemine geçilir. Ciltte kombinasyon halinde ısı, vakum ve radyofrekans enerjisi kullanılır. Bu yöntem, selülitin görünümünü azaltır, cildi sıkılaştırır ve bölgesel incelme sağlar. İşlem süresi kişinin ihtiyaçlarına ve uygulama yapılacak bölgelerin büyüklüğüne bağlı olarak değişebilir.

Bu adımlar, VelaShape® ile selülit düzeltme ve vücut şekillendirme hedeflerinize adım adım ulaşmanıza yardımcı olur. Uygulama sonrası dönemde ise önerilen bakım yönergelerine uyulmalı ve uzmanlar tarafından önerilen kontroller düzenli olarak yapılmalıdır.

Görüntüler

Uygulama Videosu

Sıkça Sorulan Sorular

Bu tedavi hemen hemen herkes için uygundur. Bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit görümünü hafifletmek konusunda son derece etkili olan bu tedaviyi sadece cilt kalitesini artırmak için bile deneyebilirsiniz. Bazı hastalar zayıf oldukları, hatta selülit problemi yaşamadıkları halde vücutlarından hoşnut değildir. Bunun nedeni ise ciltlerinin diriliğini kaybetmesidir ve VelaShape bu konuda da son derece etkilidir.

Bu işlem en çok kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulansa da, VelaShape™ cihazında bulunan geniş ve dar bölgeler için tasarlanmış olan iki aplikatör (VSmooth & VContour) tüm vücut için güvenli ve etkili bir tedavi için tasarlanmıştır.

Yapılan klinik çalışmalar tedavi sonrasında hastaların karın bölgesinde yaklaşık 2.5 cm, bacak bölgelerinde ise 1.5 cm’lik bir incelme gözlenmiştir. Hastalar işlem yapılan bölgede ortalama 1-3 cm arasında bir incelme olduğunu belirtiyorlar. Yeni doğum yapmış hastalardan oluşan hasta grubu ile yapılan bir çalışmada, bu tedavinin uygulandığı 100 hastadan 97’sinin sonuçlardan son derece hoşnut olduğu bildirilmektedir.

Seanslar tamamlandıktan sonra periyodik olarak yaptıracağınız tedaviler sonuçların kalıcı olmasını sağlayacaktır. Tabii, doğru yaşam seçimleri de sonuçların kalıcılığını belirleyen faktörlerden biridir. Beslenmenize dikkat etmek ve egzersiz yapmak tedavinin sonuçlarını daha uzun ömürlü kılacaktır.

FDA bu uygulamanın tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve herhangi istenmeyen bir etkinin söz konusu olmadığını onaylamıştır. Yapılan klinik çalışmalar ve araştırmalar da kısa ya da uzun vadede bir yan etkiye rastlanmadığını ortaya koymaktadır.

Hastaların neredeyse tamamı tedaviyi son derece rahat ve konforlu bulmaktadır. Hatta, çoğu hasta bu işlemi gevşemelerini, kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan sıcak bir derin doku masajına benzetmektedir. VelaShape™ teknolojisinin en önemli özelliği, tasarlanırken hastanın cilt hassasiyetini ve konfor düzeyini göz önüne almasıdır. Seans sonrasında işlem yapılan bölgede hastanın sıcaklık hissetmesi son derece normaldir.

Tedavi uygulanan bölgede cilt daha sıkı görünmekte ve bu sıkılık hasta tarafından belirgin bir şekilde hissedilmektedir. Bazı durumlarda, ciltte birkaç saat boyunca kızarıklık görülebilir. Çok nadir olsa da işlem yapılan bölgede hassasiyet görülebilir.

Her şeyden önce VelaShape III, bölgesel incelme konusunda FDA tarafından onaylı ve cerrahi olmayan tek teknolojidir. Kızılötesi ışınları, vakum ve mekanik masajı bir arada kullanan diğer yöntemlerin aksine sadece VelaShape III klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar, etkinlik ve güvenlik garantisi verebilir.