Kalıcı Oje

Anasayfa / Kalıcı Oje

Kalıcı Oje Uygulaması

Kalıcı Oje uygulaması, geleneksel oje uygulamalarından farklı olarak UV ışığı kullanılarak yapılan bir yöntemdir. Bu sayede ojenin hemen kuruması sağlanır ve uzun süre dayanıklılık elde edilir. Linabella, kalıcı oje uygulaması için gerekli tecrübeye ve ekipmana sahip bir merkezdir. Bu yöntemle, sık sık oje değiştirmekten ve dökülen ojelerle uğraşmaktan kurtulabilir ve istediğiniz renkteki ojeyi uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. Kalıcı oje, güzel ve bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyenler için pratik bir çözüm sunar.

İşlem Detayları

Kalıcı Oje nedir ?

Kalıcı oje , yıpranmış ve dökülen ojelerinize son veren , UV tekniği ile uygulanan oje çeşididir. Kalıcı oje uygulaması ile Sürekli olarak kullandığınız renklerde ojeniz dökülmeden uzun süre kullanabilirsiniz.Kalıcı oje uygulaması UV tekniği ile yapıldığından hemen kurumaktadır. Linabella kalıcı oje uygulaması için gerekli ekipmana ve deneyime sahiptir.

Kalıcı Oje Uygulama Adımları

Hazırlık

İlk adımda, tırnaklarınız temizlenir ve şekil verilir. Tırnak etleriniz nazikçe itilir ve tırnak yüzeyi pürüzsüz hale getirilir.

Renk Seçimi

Kalıcı oje uygulamasında istediğiniz renk seçilir. Çeşitli renk seçenekleri arasından istediğiniz ojeyi tercih edebilirsiniz.

UV Işığı Altında Kuruma

Ojenin kalıcı olması için UV ışığı altında kurutulması gerekmektedir. Uzman, seçtiğiniz ojeyi tırnaklarınıza uygular ve ardından UV lamba altında belirli bir süre boyunca kurumasını sağlar.

Görüntüler

Uygulama Videosu

Sıkça Sorulan Sorular

Kalıcı oje uygulaması 3 hafta kadar kalıcılığını korumaktadır. Yapılan oje uygulaması UV tekniği ile daha uzun sürelere kadar dayanabilmesine rağmen tırnaklarınız 3 hafta içerisinde uzadığı için eski ojenin yerine yenisinin sürülmesi gerekmektedir.

Kalıcı oje uygulaması genellikle 30 ila 60 dakika arasında tamamlanır. Ancak bu süre, tırnakların durumuna ve istenen tasarıma bağlı olarak değişebilir.

Kalıcı ojeyi çıkarmak için profesyonel bir uygulama gereklidir. Tırnaklar özel bir solüsyonla 10-15 dakika kadar yumuşatılır ve ardından dikkatlice kazınarak çıkarılır.

Kalıcı oje, doğru şekilde uygulandığında ve düzenli bakım yapıldığında tırnaklara zarar vermez. Ancak, kötü uygulama veya yanlış çıkarma işlemi tırnaklara zarar verebilir.